تازه چه خبر !
تلويزيون ال‌سي‌دي X.VISION،

تلويزيون ال‌سي‌دي X.VISION، محصول جديد ماديران

 ماديران جديدترين محصول خود را به بازار معرفي نمود. از اين پس مي‌توانيد تلويزيون‌هاي LCD ماديران را در اندازه‌هاي 32 تا 4۶ اينچ را با نام X.VISION، در بازار ايران بيابيد.

صنايع ماشينهاي اداري ايران توليدكننده مانيتورهاي ال‌جي، چاپگرهاي سوزني اپسون و اوليوتي و كامپيوترهاي ماديران است و از اين پس تلويزيون‌هاي
X.ويژن را هم توليد و عرضه خواهد نمود. هم‌اكنون ظرفيت توليد مانيتور ماديران بيش از يك ميليون دستگاه در سال است و در سال 84 بيش از هفتصد هزار دستگاه مانيتور توليد و فروخته شده است.

نقاط قوت تلويزيون ال‌سي‌دي ماديران به شرح زير ميباشد :

• مجهز بودن به پانل‌هاي LCD ساخت LG-PHILIPS كره جنوبي با درجه كيفي +A
• مجهز بودن به موتور پردازش تصوير
M-STAR براي ارتقاي كيفيت تصوير
• برخورداري از دانش فني پيشرفته كره جنوبي براي توليد
• استفاده از قطعات اصل از بهترين منابع قطعات در جهان براي توليد
• برخوردار از ماشين‌آلات پيشرفته براي توليد و تست محصول
• برخوردار از خدمات در محل مشتري در كمتر از دو ساعت.

پيام هاي ديگران ()        link        دوشنبه ٢٤ مهر ،۱۳۸٥ - ghafal

يكي بود يكي نبود، غير از خدا هيچكس نبود.

در زمانهاي قديم پادشاهي بود شطرنج باز.  او مثل همه پادشاهان زمانش دلقكي داشت كه سرگرمش ميكرد.  يك روز كه شاه تنها بود از دلقك خواست كه با او شطرنج بازي كند.   دلقك گفت "مي ترسم از شما ببرم و مورد غضب قرار گيرم."   پادشاه با تعجب گفت "مگرتو مي تواني از من ببري!!    اگر بردي قول مي دهم تنبيهت نكنم."

چيزي از شروع بازي نگذشته بود كه دلقك شاه را مات كرد.  او خيلي خشمگين شد و مهره هاي شطرنج را يكي يكي بر سر دلقك كوبيد.  دلقك در حالي كه جا خالي مي داد مي گفت "ديديد ماتتان كردم.  اما شما زير قولتان زديد و عصباني شديد."

پس از پرت كردن همه مهره ها بر سر و پيكر دلقك، شاه گفت: "تو اين دفعه شانس آوردي و بايد دوباره بازي كنيم تا ببينيم كدام ماهرتريم.  دلقك چون از عاقبت خويش بيم داشت سعي كرد او را از اين كار منصرف كند .  بالاخره پس از اصرار فراوان، پادشاه قول قطعي داد كه در صورت باخت خشمش را كنترل كند.  دلقك به بازي دوباره شطرنج تن داد زيراچاره ديگري نداشت ولي مي دانست كه قول پادشاه سطحي است. 

اين بار هم دلقك برنده شد.  بمحض اينكه پادشاه دست به مهره ها برد تا آنها را بر سر دلقك بكوبد او  به گوشه اي رفت و زير شش لحاف قايم شد. 

پادشاه از اين كار دلقك خنده اش گرفت و پرسيد "چه نقشه اي داري؟ چرا زير اين همه لحاف پنهان شده اي؟"  دلقك گفت "بار اول كه بردم،  مهره ها را بر سرم كوبيديد اين بار از ترس جان پنهان شده ام."  پادشاه گفت          "بيا بيرون و نترس.  پذيرفتم كه شطرنج باز ماهري هستي"

دلقك گفت "بهتر است واقعيت را از زيرهمين لحافها برايتان بگويم و آنگاه از پناهگاه بيرون بيايم."  او ادامه داد "موضوع  اينست كه من شطرنج باز ماهري نيستم و فقط حركت هاي ابتدايي را مي‌دانم.   از شما به اين دليل بردم كه شما حتي باندازه منهم بازي بلد نيستيد.  مسئله اينست كه اطرافيان شما بد بازي مي كنند تا شما برنده شويد و بر آنها خشم نگيريد.  اگرآنها صادق بودند و با شما در سطح خودشان بازي مي كردند شما ميتوانستيد با تمرين مهارت شطرنج بازي را كسب كنيد." 

شاه كه تازه چشمش به واقعيت روشن شده بود از دلقك خواست تا با او شطرنج بازي كند و آنچه مي داند به او بياموزد. 

قصه ما بسر رسيد.  كلاغه به خونه اش  نرسيد.

  براي شما بازخورد سازنده، بجا و بموقع چقدر ارزش دارد؟  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پيام هاي ديگران ()        link        شنبه ۱٥ مهر ،۱۳۸٥ - ghafal

 

ماديران – واحد نمونه صنعتي در سال 1384

در مراسم گراميداشت روز صنعت و معدن (دهم تير ماه 1385)، ماديران از طرف وزارت صنايع و معادن به عنوان "واحد صنعتي نمونه سال 1384" برگزيده شد. در اين مراسم، لوح يادبود اين افتخار توسط رياست محترم جمهوري، جناب آقاي دكتر احمدي‌نژاد و وزير محترم صنايع و معادن، جناب آقاي طهماسبي، به آقاي ابوالحسن شهراسبي نايب‌رئيس هيئت مديره ماديران اهدا گرديد.
لازم به ذكر است كه ماديران تنها واحد صنعتي الكترونيك در كشور مي باشد كه شايسته دريافت اين عنوان در سال 1384 شناخته شده است. ماديران پيش از اين نيز دو بار و در سال‌هاي 1381 و 1382 به اين افتخار نايل شده بود.

پيام هاي ديگران ()        link        چهارشنبه ٥ مهر ،۱۳۸٥ - ghafal